אוהל ממוזג בצפון

קמפינג, הוא דרך מצוינת להיות יחד עם הטבע. מבין אלה שיצאו לקמפינג בעבר, 99% אמרו שהם צפויים לעשות זאת שוב ולהגיע לקמפינג גם בשנה הבאה. הסיבה לכך מובנת. אוהל ממוזג בצפון מציע דרכים ליהנות עם חברים ובני משפחה.

אוהל ממוזג בצפון

אוהל ממוזג בצפון יכול לספק חוויה מעשירה ומשפחתית יותר מאשר ללכת לראות סרט או ללכת לקניון, המשפחה יכולה ללכת לדוג ולשחק במשחקי חוץ באוהלים ממוזגים בצפון. המשפחה יכולה לחקור את הצפון וללמוד על חיות בר שהם לא יראו וראו במרכז העיר. 

והכי חשוב, המשפחה תבלה זמן איכות עם האנשים שהם אוהבים וישעשעו אחד את השני במקום להיות מוסחים על ידי טכנולוגיה מעייפת וריקנית.

אוויר צח באוהלים בצפון

בעוד האוויר הצח עשוי להיות סיבה מרכזית ליציאה מהבית לחופשה יחד עם המשפחה, קמפינג באמת מספק לריאות שלכם חמצן נקי וטהור שלא תוכלו למצוא בעיר.

הסיבה לכך, היא שבזמן שאתם בקמפינג, אתם מוקפים בעצים וצמחים המשחררים חמצן לאוויר בזמן שהם עוברים פוטוסינתזה. אתם גם תהיו רחוקים יותר מזיהום נפוץ כמו פליטת מכוניות ודשנים מגינות מחוץ לבניינים וזיהומים אחרים.

אפסו את מחזור השינה שלכם

אורות מלאכותיים ואינטרנט, יכולים בקלות לשמור אותנו ערים כי כל עוד אנחנו יכולים לראות, אנחנו יכולים להישאר ממוקדים בעבודה ובבידור שלנו.

התרחקות מתאורה מלאכותית פנימית, פירושה שהגוף שלכם יאלץ שוב להסתמך על הקצב הצירקדי המאפשר לנו לדעת מתי עלינו לישון ומתי עלינו להתעורר.

היום שלנו שוב מתחיל עם עליית השמש והפעילויות שלנו מסתיימות בשקיעתה. זה מאפשר לנו לא רק לאפס את מחזור השינה, אלא גם עוזר לגופינו לקבל את מלוא שמונה שעות השינה שהוא דורש. הנה לכם עוד סיבה משמעותית ליציאה אל כפר נופש בצפון עם ילדים.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

תובנות מפתח לפירוק רכב יעיל

פירוק רכב אולי נראה פשוט, אבל זהו תהליך מורכב שדורש הבנה עמוקה של מערכות רכב ותקנות סביבתיות. בין אם אתם עוסקים במיחזור, בשיקום חלקים, או

קרא עוד »