צלם לברית

מזל טוב על לידת הבן. גיל 8 ימים מתקרב ואתם בוודאי רוצים לערוך לו את מסיבת הברית היפה ביותר. מעבר להתארגנויות השונות שעליכם לסדר, תצטרכו למצוא את מי שיתעד את הרגעים היפים באירוע הברית. על בחירת צלם במאמר זה.

צלם לברית

הברית של הילד מתקרב ואתם רוצים להיות הכי מוכנים לו. אז איך עושים את זה על הצד הטוב ביותר? בחירת צלם טוב לאירוע שלכם, יכולה לתת לכם שקט נפשי באשר לתיעוד האירוע. צלם לברית איכותי ומקצועי הוא מי שאתם צריכים.

חוזה צילום

לאחר שמצאתם את הצלם שלכם, הדבר הבא שיש לקחת בחשבון הוא החוזה. אתם צריכים לדעת מה אתם קונים ומקבלים ממנו ומה העלות שלכם הולכת להיות. ולמרבה הצער, אין באמת חוזה סטנדרטי בתעשייה.

בדרך כלל, אתם קונים שני דברים נפרדים כשאתם שוכרים צלם. אחד מהם, הוא שירותי הצילום בפועל, בו הצלם מגיע לאירוע ולוכד את התמונות. השנייה, היא הזכויות על התמונות האלה.

בחירת צלם לאירוע שלכם תלויה בכל מיני פרטים שכדאי מאוד לבחון לפני שסוגרים עם צלם בר מצווה מסוים.

זכויות על תמונות

יש לציין פרטים כגון קרדיט תמונות, אופן השימוש בתמונות, זמן אספקה ​​והאם הצלם יספק לכם קבצים דיגיטליים בלבד או עותקים מודפסים בפועל. אתה יכול לקבל כל מה שאתם רוצים, כולל זכויות יוצרים מלאות, כבר למחרת. אבל יש לזה מחיר – הכל נתון למשא ומתן.

צלם אירועים ובפרט צלם בריתות ובר מצוות, גובה, בדרך כלל, תשלום שעתי עבור הזמן שלו בצילום האירוע. לאחר מכן, אם הלקוחות מוכנים להציג את הלוגו שלו בתמונות ורוצים להשתמש רק בתמונות ברזולוציה נמוכה באינטרנט, הם יוכלו להשתמש בהן בחינם.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו