שיא הנוחות בטיסה במטוס פרטי

בטיסה במטוס פרטי, אתם מחליטים על מסופי היציאה וההגעה. בטיסה כזו, תקבלו את שיא הנוחות שרק תוכלו לדמיין ותוכלו לעשות כל מה שתרצו במהלך הטיסה. הצוות עובד רק עבורכם והטיסה והשירות, יהיו מותאמים עבורכם באופן אישי.

שיא הנוחות בטיסה במטוס פרטי

כדי לקבל את שיא הנוחות מהטיסה שלכם, תוכלו לשכור מטוס פרטי רק עבור הצרכים שלכם. מלי להתעכב בתורי ענק, לעמוד בפקקים אנושיים בכניסה לטרמינל או בכניסה למטוס או כל דבר שתמצאו בטרמינל רגיל.

אין עצירות ביניים ארוכות

אל תאפשרו לעצמכם להיות מוגבלים על ידי לוחות זמנים של טיסות של חברת התעופה. אם אתם צריכים לעבור מפגישה בניו דלהי לביקור במכללה במומבאי? מטוס פרטי ייקח אתכם ישירות לכל מקום שרק תרצו (בתיאום מראש כמובן). 

המשמעות היא, שאין יותר לינה בשדה התעופה או שעות של המתנה בין טיסות. ואם אתם מאחרים, אתם לא תצטרכו לרוץ דרך שדה התעופה. הפעם המטוס יחכה לכם.

חיית המחמד שלכם יכולה לעוף איתכם

במגוון טיסות פרטיות, תוכלו לקחת את בעל החיים שלכם לכל טיסה שרק תרצו והצוות ידאג לה לכל מחסורה. זה יתרון עצום למי שרוצה לטוס עם הכלב או החתול שלו. בטיסה מסחרים, הדבר, בדרך כלל, פחות אפשרי.

המריאו מתי שתרצו

בטיסה פרטית, תוכלו לקבוע את שעות היציאה שלכם מהארץ וכמובן את שעות החזרה שלכם ולהתגמש יחד עם הצוות בכל שעות העבודה שלהם ושלכם. אין ספק שזו תוספת עצומה למי שהזמן שלו חשוב.

מעבר לכך, השירות שתקבלו בטיסה פרטית עם PrivateJet הוא מעבר למה שאתם רגילים לקבל בטיסה מסחרית רגילה ולכן, חשוב להכיר את היתרונות שטיסה פרטית מציעה לאזרחים בשונה מטיסה מסחרית.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו