קרש חיתוך עם תמונה

קרש חיתוך הוא כלי המשמש לחיתוך והגשת מזון. ניתן להשתמש בו לחיתוך בשר, דגים או ירקות. המותגים הפופולריים ביותר של קרשי חיתוך הם אלו העשויים מפלדת אל חלד או עץ. הם קלים לניקוי ותחזוקה, כמו גם ועמידים לאורך זמן.

אז מה עושה קרש חיתוך טוב? חשוב שמוצר צריך להיות עמיד והוא צריך להגיע גם עם עיצוב שימושי. ככל שהמוצר פונקציונלי ושימושי יותר, כך הוא נחשב לטוב יותר ויזיק מעמד לאורך שנים.

כיום ניתן למצוא קרש חיתוך בכל בית או מסעדה.

אם אתם רוצים להעניק מתנה תוכלו לתת קרש חיתוך עם תמונה. קרש חיתוך עם תמונה הוא מתנה מרגשת, הוא גם פוקציונאלי וגם נראה נהדר ומעביר מסר.

חריטת תמונה על קשר חיתוך

חריטת התמונה על קשר חיתוך היא משימה נפוצה מאוד שיכולה להיעשות על ידי כל אדם. עם זאת, זה דורש מיומנות ומומחיות רבה כדי לעשות זאת היטב. הדרך הטובה ביותר היא לחרוט תמונה באמצעות לייזר.

חריטת תמונה בלייזר היא תהליך של יצירת אובייקט תלת מימדי על ידי התכה ועיצוב החומר המשמש לחריטה. התהליך שימש במשך מאות שנים לייצור דברים כמו יצירות אמנות, תכשיטים ופריטים אחרים העשויים מחומרים כגון מתכת, פלסטיק, אבן, זכוכית, עץ וכו'. הוא שימש גם ליצירת דפוסים מורכבים על חפצים כגון נייר ועור. חריטה בלייזר היא טכנולוגיה שימושית ביותר שכן היא מאפשרת להדפיס טקסט או תמונות בכל צבע שרוצים.

חריטה בלייזר היא טכנולוגיה המאפשרת להדפיס ישירות על משטח. התהליך פועל על ידי הארת אור לייזר דרך הדיו ועל פני השטח. זה נעשה באמצעות מדפסת הזרקת דיו וניתן להשתמש בה להדפסת לוגואים, תמונות, גרפיקה וטקסט.

באתר כמו La Torta תוכלו למצוא את מבוקשכם, באמצעות חריטה בלייזר תוכלו לחרוט תמונה על קרש חיתוך ולתת אותה לאדם שאתם אוהבים כמתנת יום הולדת או מתנה לחג. 

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו