ערכות ניסוי לילדים – לילדים שאוהבים מדע

ילדים הם העתיד של החברה שלנו. הם צעירים מאוד וניתן להשפיע עליהם בקלות מהסביבה שלהם. לכן החינוך חשוב כל כך. ערכות ניסוי לילדים, המותאמות לילדים שאוהבים מדע, הן כלי מעולה לחינוך, מוטיבציה וסקרנות. 

ללמוד המון על העולם 

ערכות ניסוי לילדים הן דרך מצוינת ללמד ילדים על העולם שסביבם ואיך זה עובד. הם עוזרים להם ללמוד על ידי עשייה ונותנים להם הזדמנות לחוות דברים שונים בחייהם. ערכות ניסוי לילדים הן דרך מצוינת לאפשר לילדים לחקור את היצירתיות והסקרנות שלהם. הם יכולים להשתמש בהן למטרות שונות כמו, למשחק והתנסות, תוך כדי לימוד מדע. הם גם פריטים לא יקרים שטובים לעזור לילדים לעבוד על תיאום עין-יד שלהם. 

להתנסות ולהסיק מסקנות

ערכות ניסוי לילדים מאפשרות להורים ללמד את ילדיהם על העולם הסובב אותם באמצעות סדרה של פעולות. ללמוד למשל על מזג האוויר, איך להשתמש בכלים מדעיים. הערכה גם מאפשרת להורים להראות לילדיהם איך לבנות ניסוי כזה או אחר, כדי להסיק מסקנות. 

אנשי מדע ממליצים

"ערכות ניסוי לילדים הן דרך מצוינת לחקור משהו חדש. זה עוזר לילדים להבין את המושגים והטכניקות של מדע וטכנולוגיה" – כך הסביר לאחרונה פרופסור לרפואת ילדים בהרווארד. "אני אוהב את ערכות הניסוי, למשל של נורות כי היא מספקת דרך מהנה ללמוד על נורות ועל חשמל!" ערכה שכוללת נורה קטנה וקלה לשימוש ומדריך הוראות עם הוראות שלב אחר שלב כיצד להשתמש בה, זו דוגמא לדרך שבה זה עובד. 

ככלל, זה רעיון מצוין להשתמש בערכות ניסוי לילדים. הסיבה היא שהם אביזרים מאוד קלים לשימוש ויכולים לשמש כדרך לקבל משוב מילדים, על האופן שבו הם מבינים ולומדים.מוזמנים לבקר באתר: https://www.alltech.co.il/

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו