איך בוחרים סדנאות לארגונים?

הסדנה היא מקום בו אנשים יכולים ללמוד ממומחים, לחלוק את הידע והניסיון שלהם עם אחרים. זהו מקום אידיאלי ללמידה ושיתוף מומחיות וידע. יש הרבה יתרונות להזמין סדנאות לארגונים. לדוגמה, זה עוזר בבניית מערכות יחסים בין אנשים בארגון. זה מוציא את המיטב מכל אדם, כדי שיוכל לבצע טוב יותר. יתרה מכך, סדנאות מסייעות בבניית אמון בין אנשים, כמו גם היכרות עם רעיונות או טכניקות חדשות שאולי לא היו מוכרים להם אחרת. לכן, חשוב לבחור סדנאות בחוכמה עבור ארגונים שצריכים לבנות אמון ויחסים עם הלקוחות או הלקוחות שלהם. תוצאות של למידה בסדנה ארגונים רוצים ללמוד מאנשים שהם עובדים איתם, כמו גם מאלה שבאים איתם במגע. אז סדנאות הן דרך טובה לתת לאנשים לדעת מה אחרים לומדים. 

זה עוזר ללמד מאמנים ומנחים איך לעזור ללומדים, ולכן זו הזדמנות מושלמת לתת לחניכים לעשות את אותו. זה גם יכול להניע עובדים להביא את הבעיות שלהם למנהלים, וזה נותן להם תחושת שייכות. לבסוף, מכיוון שהסדנאות נועדו להיות אינטראקטיביות, הן מאפשרות פיתוח של נקודות מבט מרובות על למידה. י

שנן שתי דרכים שבהן סדנאות יכולות להתקדם: 

האחת היא שאנשים שואבים זה מהחוויות או הרעיונות של זה ומשקפים טוב יותר את מה שהם כבר יודעים ושנייה היא שאנשים קוראים תיגר על מה שהם כבר חושבים. 

איך נבחר סדנא לארגון שלנו?

יש כמה פרמטרים שנרצה להתחשב בהם: מטרות הסדנא – למשל כאשר נרצה למצוא עובדים עם פוטנציאל לניהול וקידום או כאשר אנו רוצים לגבש בין העובדים ולעודד עבודת צוות. צריך להתחשב באופי הסדנא, היכן היא תתקיים וכמובן גם בעלויות הסדנא. אם יש המלצות על מפעילי הסדנא או בעלי עסקים אחרים שיכולים להמליץ עליהם טוב יהיה לשוחח עמם לשאול על ההשפעה של הסדנא עליהם ועובדיהם.

מחפשים סדנאות יצירה לאירועים? דברו איתנו!

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו