הזמנות דיגיטליות לחתונה – ככה זה עובד ב2022

על פי הדוח של איגוד תעשיית החתונות, בשנת 2022, יותר מ-15% מהזוגות ישתמשו בהזמנות דיגיטליות לחתונה.

עם העלייה המהירה במדיה הדיגיטלית, יותר ויותר זוגות משתמשים בהזמנות דיגיטליות. מספר הזוגות שמשתמשים בהזמנות אלו צפוי לגדול עד 2022.

הזמנות דיגיטליות לחתונה הן טרנד גדול בתעשייה כרגע. בעזרתם תוכלו ליצור הזמנה אישית המתאימה לצרכים ולסגנון שלכם. אתה יכול גם לקבל מענה מיידי מהאורחים שלך מבלי להמתין חודשים לפני קבלת תשובה.

קראו על הזמנות וידאו לחתונה >>>

שליחה אישית

הזמנות דיגיטליות לחתונה הן טרנד חדש שכובש את העולם בסערה. זוהי הזמנה אישית שנשלחה אליכם על ידי בני הזוג לחגוג את האיחוד. ניתן לשלוח אותו באמצעות דואר אלקטרוני או הודעת טקסט וניתן גם להדפיס אותו ככרטיס פיזי.

יש אנשים שמעדיפים הזמנות דיגיטליות מכיוון שהן זולות יותר, מהירות ונוחות יותר מהזמנות נייר מסורתיות. הם גם ידידותיים לסביבה מכיוון שהם מפחיתים את פסולת הנייר ומספקים אלטרנטיבה ידידותית לסביבה להזמנות מסורתיות.

אחרים מעדיפים הזמנות נייר מסורתיות כי הם מרגישים שזה יותר אישי, מיוחד ובלתי נשכח כאשר אתה מקבל אחת בדואר או במשלוח יד מבני הזוג עצמם.

עיצוב הזמנה דיגיטלית

הזמנות דיגיטליות לחתונה נשלחות לאורחים באמצעות דואר אלקטרוני או הודעת טקסט. הם מותאמים אישית עם תמונות החתן והכלה, כמו גם שמות בני הזוג ופרטים נוספים. אורחים יכולים גם להגיב באופן דיגיטלי על ידי לחיצה על קישור בהזמנה או על ידי שליחת תשובה באימייל למארח.

ההזמנה לחתונה דיגיטלית היא דרך מצוינת לחסוך כסף בעלויות הדפסה ודואר,בנוסף, זו דרך מצוינת להתאים אישית את ההזמנות שלך, מכיוון שאתה יכול לשלוח הודעות ותמונות מותאמות אישית עם ההזמנות שלך באמצעות דואר אלקטרוני או מדיה חברתית.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו