איזו אומנות לחימה הכי טובה להגנה עצמית?

אומנות הלחימה הטובה ביותר להגנה עצמית היא זו שאתה הכי נוח איתה ויכול ללמוד להתגונן מפניה. ישנם סוגים רבים ושונים של אומנויות לחימה, לכל אחד יתרונות וחסרונות משלו. יש הרבה אומנויות לחימה שאנשים יכולים לבחור מהן כדי ללמוד הגנה עצמית. חלק מאומנויות הלחימה הללו פופולריות יותר מאחרות. קרב מגע היא אחת מאומנויות הלחימה הפופולריות ביותר להגנה עצמית מכיוון שהיא מעשית ויעילה. ההדרכה מתמקדת בתרחישים מהחיים האמיתיים וקל ללמוד אותה.

אומנות הלחימה הפופולרית ביותר להגנה עצמית היא קרב מגע. הוא פותח בישראל ומשמש את צבא ההגנה לישראל מזה עשרות שנים. זוהי מערכת הגנה עצמית שנוצרה כדי להתמודד עם המציאות של עולם אלים. קרב מגע בכפר סבא מלמד אותך להגן על עצמך מפני כל סוג של התקפה, בין אם זה עם נשק או רק אגרופים ורגליים.

תלמדו להגן על עצמכם בעת צרה

אומנויות לחימה הן סוג של לחימה עם שימוש בנשק. אומנויות לחימה מתחלקות לשתי קבוצות עיקריות:

1. חבטה: קבוצה זו כוללת אומנויות לחימה שבהן המשתמש נלחם על ידי התקפה באמצעות אגרופים, בעיטות או סוגים אחרים של חבטה.

2. גראפלינג: קבוצה זו כוללת אומנויות לחימה הכוללות טכניקות התחבטות, נעילה והשלכה.

אומנות הלחימה הטובה ביותר להגנה עצמית היא שילוב של טכניקות פגיעה והתמודדות כאחד שניתן להשתמש בהן כדי להגן על עצמך מפני תוקף.

תלמדו מה שהכי מתאים לכם

קרב מגע היא מערכת הגנה עצמית שפותחה בישראל המתמקדת במצבים בעולם האמיתי ובטכניקות פשוטות. הוא פותח עבור הצבא בשנות ה-40 ומאז אומץ על ידי אזרחים לשימוש באכיפת חוק, אנשי אבטחה, שומרי ראש וסוגים שונים של ספורט קרבי.קרב מגע הוא לא רק סגנון של אומנות לחימה אלא מערכת שלמה הכוללת טכניקות שונות מאיגרוף ועד גראפלינג. זה לא מלמד את התלמידים איך להילחם אלא איך להתגונן מפני התקפה. קורס קרב מגע מלמד אנשים כיצד להימנע מקונפליקט ולהחליש אותו אם יתעורר.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו