אילו חיות וטרינר חיות אקזוטיות מטפל?

חלק זה עוסק בטיפול בחיות אקזוטיות על ידי וטרינר של חיות אקזוטיות. בחלק זה, אנו הולכים לדון בטיפול בחיות אקזוטיות על ידי וטרינר של חיות אקזוטיות. זה כולל וטרינר לציפורים, זוחלים, דו-חיים ויונקים כמו דובים, נמרים ופנדות.  על ידי בעלות על חיית מחמד אקזוטית, ניתנת לך ההזדמנות ללמוד מגוון רחב של מיומנויות וידע. את רוב המיומנויות הללו, כולל מומחיות, ידע וניסיון, ניתן להשיג מאיש מקצוע בעל ידע רב. בחלק זה נדון בסוגי הטיפול שנקשרו בהחזקת חיות מחמד אקזוטיות על ידי וטרינר בעלי חיים אקזוטיים. אלה כוללים שליטה בכלוב, האכלה ובעיות רווחה כלליות כמו מניעת מחלות. 

דרישות נוקשות לעבודה בתחום

חיות אקזוטיות הן לא רק אקזוטיות, אלא גם בעלות תכונות ייחודיות. הם יקרים מאוד לאחזקה והם זקוקים לטיפול מיוחד. רפואה וטרינרית היא תחום מיוחד מאוד והוא דורש ידע רב ומומחיות. לכן רק וטרינרים מוסמכים בתחום יכולים לטפל בחיות אקזוטיות הזקוקות לטיפולים שוטפים, ניתוחים, חיסונים ועוד. חיות כאלו הינן חיות שבית הגידול הטבעי שלהן הן מדינות שאינן כמו ישראל כמו חמוסים, סוגים שונים של זוחלים וגם סוגים של ציפורים כמו תוכים.

מחפשים וטרינר חיות אקזוטיות?

בשונה מווטרינר רגיל אין הרבה וטרינרים של חיות אקזוטיות כאן בישראל, כמו וטרינר לחמוסים בדרום. יש חיות שכאלה שאנשים מגדלים בביתם וחיות אחרות בגני החיות המזמינות את הווטרינר אליהן לצורך מתן שירות ובדיקות שגרתיות. בדקו את ההכשרה המקצועית של הווטינר, את הניסיון שלו ואת האופן שבו הוא ניגש לטפל בבעלי החיים. האם הוא יודע כיצד להתנהל מולן, להתחבר אליהן ולגרום להן להתחבר אליו או שהוא דוגל בשיטות נוקשות של הכנעת בעל החיים בלבד? לסיכום; המלצות תמיד התקבלו בברכה.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו