קונה רכבים לפירוק

קונה רכבים לפירוק הוא אדם אשר עוסק בקנייה של רכבים ישנים או כאלה שהם יצאו משימוש או כבר לא מורשים לעלות על הכביש. בדרך כלל יהיה מדובר ברכבים שהם מאוד ישנים, רכבים מקולקלים באופן כזה שלא משתלם לתקן אותם אלא למכור אותם לפירוק וגם רכבים שעברו תאונה והם לא מורשים לחזור לכביש או שלא משתלם לתקן אותם. קונה רכבים לפירוק מציע פתרון לאותם אנשים שבבעלותם רכבים במצב כמו שתואר משום שהוא קונה מהם רכב שנמצא במצב שכבר אינו שמיש ולכן אף אחד אחר לא ירכוש את הרכב. בנוסף לכך, רכבים במצב כמו שצויין נחשבים אף למפגע סביבתי ובעלי רכבים כאלה אף עשויים לקבל דו"ח מהעיריה או המועצה המקומית משום שרכב ישן שאינו שמיש וחונה באותו מקום זמן רב נחשב למפגע. כך מי שמוכר את הרכב שלו לאדם שקונה רכבים לפירוק, גם מרוויח כסף על המכירה של הרכב שמיועד לפירוק וכך הוא נמנע מהחזקה בגרוטאה שאינה שמישה ועומדת סתם במקום ונחשבת כמפגע סביבתי.

מה עושה מפרק רכבים לאחר קניית רכב לפירוק?

יש כאלה ששואלים מהו האינטרס של קונה רכבים מפירוק אם הוא מוכן לשלם כסף ואף לבוא לגרור על חשבונו רכב שהוא כבר אינו שמיש. הסיבה לכך שקונה רכבים לפירוק עושה זאת היא מכיוון שלאחר קניית הרכב המיועד לפירוק, הרכב נשלח למגרש של פירוק רכבים בנתניה, ראשל"צ וכל אזור אחר בארץ על מנת לקחת ממנו חלקים שמישים שניתן למכור אותם לבעלי רכבים אחרים שצריכים אותם. כך כולם מרוויחים. גם בעלי הרכבים הישנים והמיועדים לפירוק יכולים להרוויח כסף תמורתם, מפרק הרכבים מרוויח כסף תמורת מכירת החלקים של הרכב ובעלי רכב אחרים יכולים למצוא חלקים וחלפים עבור הרכב שלהם.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

שוקלים לרכוש מכונת שטיפה לעסק? רגע לפני שאתם רצים לחנות, בואו נעשה סדר ביתרונות ובחסרונות של ההשקעה הזו. כי כמו בכל דבר בחיים, גם למכונות

קרא עוד »