3 יתרונות של חתונה אזרחית בקפריסין

בקפריסין, חתונה אזרחית היא סוג החתונה הפופולרי ביותר. זה משתלם יותר מטקס מסורתי ואינו דורש נוכחות של כומר. הסיבה לכך היא שהנישואים האזרחיים בקפריסין אינם כוללים אלמנטים דתיים.

קפריסין היא מדינת אי השוכנת בים התיכון. יש בה אוכלוסייה של כ-1.8 מיליון איש ושטח אדמה של כ-1,200 קמ"ר. המדינה הייתה בחדשות בגלל חוקי החתונה האזרחיים שלה המאפשרים לזוגות להתחתן ללא צורך בטקס דתי. קפריסין היא יעד פופולרי לחתונה וירח דבש. המדינה מציעה טקס חתונה אזרחי עם כל הדרישות החוקיות הנדרשות במדינות אחרות.

שלושת היתרונות העיקריים של קיום חתונה אזרחית בקפריסין הם:

1) את הטקס יכול לערוך כל אדם בעל סמכות חוקית להתחתן עם אנשים, 2) אין אלמנטים דתיים בטקס ו-3) זה יכול להיות משתלם יותר מטקס מסורתי.

חתונות אזרחיות הן לא רק אופציה למי שרוצה להתחתן בקפריסין אלא גם למי שרוצה לערוך טקס פרטי. טקסים אזרחיים יכולים להתבצע על ידי רשם הנישואין, או על ידי כל אדם אחר המורשה על פי חוק.

בקפריסין, אתה יכול להתחתן ללא צורך להתחתן בנסיבות דתיות ספציפיות כל עוד קיבלת אישור מרשם הנישואין. אתה יכול גם להתחתן מחוץ לקפריסין ועדיין להיות נשוי כחוק בקפריסין אם קיבלת אישור מרשם הנישואין

היתרון הכי חשוב הוא שזה חוסך זמן וכסף כי לא צריך לחכות חודשים לפני שתוכל להתחתן כחוק וגם לא צריך שמלה או מקום מיוחד לחתונה שלך.

חתונות אזרחיות הן לא רק אופציה למי שרוצה להתחתן בקפריסין אלא גם למי שרוצה לערוך טקס פרטי. טקסים אזרחיים יכולים להתבצע על ידי רשם הנישואין, או על ידי כל אדם אחר המורשה על פי חוק.

בקפריסין, אתה יכול להתחתן ללא צורך להתחתן בנסיבות דתיות ספציפיות כל עוד קיבלת אישור מרשם הנישואין. אתה יכול גם להתחתן מחוץ לקפריסין ועדיין להיות נשוי כחוק בקפריסין אם קיבלת אישור מרשם הנישואיןלתיאום שיחת ייעוץ בנושא חתונה אזרחית בקפריסין>>>

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו