איך העובדים שלך מרגישים

איך העובדים שלך מרגישים אצלך בעסק ואיך לשפר את זה

לא כל מעסיק אכן שואל את עצמו את השאלה הזו. אך עובדים שיש להם מעסיק כזה, מעסיק שחושב על תחושתם במקום העבודה, מעסיק שמחפש את הדרך לשפר את החוויה של העובדים במקום, הם עובדים שאכן מחזירים אהבה למקום, בדמות עבודה מושקעת, יסודית ואיכותית הרבה יותר. המרוויח העיקרי הוא העסק עצמו!

מעסיקים רבים לא ממש מתעניינים איך מרגישים העובדים שלהם. האם הם אוהבים את מקום העבודה, האם טוב להם שם, האם התנאים נוחים להם. הם חשים כי העובדה שהם משלמים מידי חודש בחודשו את משכורתם של העובדים וזוכרים גם לצ'פר אותם במתנת חג כנדרש, בזה הם כבר עושים את שלהם ואין צורך ביותר מזה. מנגד יש לנו הרבה מעסיקים שנמצאים כל הזמן עם היד על הדופק. חשוב להם שהעובדים שלהם יהיו מרוצים, הם רוצים שהם ייהנו בעבודה, שיהיה להם כיף להתייצב בכל בוקר על משמרתם והם מוכנים לעשות הרבה מאוד על מנת שזה יקרה.

בעובדים צריך להשקיע

האמת היא שכיום קיימת מודעות גבוהה מאוד בכל מה שקשור להטבות לעובדים. כאשר אנחנו לא מעניקים הטבות לעובדים או כאשר אנחנו כעובדים לא זוכים לקבל טיפת משוב מעבר למחויב על פי חוק, התחושה במקום העבודה הופכת להיות חדגונית, משעממת ושלא לומר מרירה. זהו המתכון הבדוק ליצירת עובדים ממורמרים, עובדים שלעיתים חשים מנוצלים ועובדים שלא באמת מרוצים מהעבודה שלהם במקום.

שפרו את זה

אז אם גם אתם רוצים ליהנות מעסק פורה, עסק שפורח וצומח ללא הפסקה, עסק שאינו שוקט על שמריו, אתם חייבים להשקיע בעובדים. הדרך הכי טובה לעשות את זה, זה פשוט לצ'פר אותם מידי פעם בפעם באמצעות הטבות של מועדון צרכנות www.style.co.il. להוכיח להם שהם חשובים לכם, הם יקרים לכם, אתם מתעניינים בהם ולא רק זקוקים לשירות שלהם ובסופו של יום הם לא באמת מעניינים אתכם.

עובד שמרגיש כי המעסיק מעריך אותו ואת העבודה שלו, עובדה שהוא מוכן להשקיע עבורו מעבר למה שהוא מחויב, הוא עובד אשר ייתן מעצמו יותר. מי שירוויח בסופו של דבר מההשקעה – זה יהיה העסק עצמו! שווה!!!

קראו גם:

יום כיף לעובדים שהם לא ישכחו

רשימת מתנות שכדאי להעניק לעובדים

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו