שבת חתן חתונה – איך מארגנים חגיגה בחו"ל?

כאשר אחד מהילדים שלכם מתחתן, אתם נמצאים בגג העולם – כי הרי הילד והילדה שגידלתם סוף סוף באים בברית הנישואים ובכך מתכוונים להקים בית משלהם בשמחה ואהבה. 

אם החתונה כבר קרתה או שהיא באופק, חשוב שתדעו שכדי להאריך את השמחה אפשר לחגוג שבת חתן אחרי חתונה – מה שמאפשר גם לקיים את המסורת היהודית וגם ליהנות ממפגשים כיפים עם החתן והכלה וכל המשפחה תוך חגיגות בסוף שבוע קסום ונפלא של שבת חתן חתונה

אבל מה עושים כשכל הקרובים נמצאים בחו"ל? ומה עושים אם אתם בעצמכם גרים מעבר לים? 

במקרים כאלה אפשר למצוא חברות הפקת אירועים המציעות ארגון שבתות חתן בחו"ל. חתונה, בר מצווה או כל אירוע אחר, יכולים לעבור בצורה כיפית במיוחד, במידה ותבחרו לחגוג שבת חתן במלון או בסוף שבוע מעבר לים, עם כל האנשים שאתם אוהבים. 

אם תארגנו אירוע לזוג צעיר שמתחתן שכולל את החברים הטובים ביותר, את בני המשפחה הקרובים ואת כל מי שאוהבים – תוכלו לחגוג לפי המסורת היהודית, להנות עוד קצת ביחד אחרי החתונה, לצאת בכיף אל חופשה משפחתית כיפית ונפלאה, או לחגוג במדינה  בה אתם גרים במידה ואתם גרים בחול. 

אז כדי להגשים את כל המהווים והרצונות שלכם והרצונות שלכם, בזמן שהילד או הילדה מתחתנים – אפשר לפנות אל חברת האירועים אורון תיירות שיארגנו לכם שבת חתן נפלאה וכשרה לפי המסורת היהודית, שתתקיים בארץ או אפילו מעבר לים.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו